Shitet bmw 1.8 benz. Vetura në shitje. 13 700 EUR Viti: 2011. Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. MirLir.com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Excellent condition. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. - ABS Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. 120.00 € 3 foto. Whatsapp and viber: 0022995267093 . Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Mitrovicë 4 janar 23:27. Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. Kilometrazha: 65 000 - 69 999. - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi Shitet Bmw X3 ne gjendje shume te mire, look M viti 9/05 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksen. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! 1.500 € 7 foto. Viti: 2011. Mitrovicë 28 janar 18:42. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Ferizaj 19 janar 14:03. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Dje 23:30 BMW x1 model 23. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Kilometrazha: 200 000 - … Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Dje 11:30 Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS. 6.500 € 2 foto. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Shitet BMW X3 i Vitit 2011. 11 400 EUR Viti: 2008. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! - Viti i prodhimit 2009 Tiranë 18 dhjetor 09:48. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? - TV screen display Lezhë 16 dhjetor 12:04. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura Shitet. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. 2.400 € 7 foto. - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. BMW X3 2.0 d Xdrive, 2006,-year: 2006 mileage: 270000 km, transmission: mechanical, exterior color: black, fuel: diesel, price: €6000€,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Ferizaj 7 February 12:11. Vetura Shitet. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Gjakovë 18 janar 08:40 MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! Shiten BMW te Reja, te Perdorura. The vehicle has no mechanical or technical problems. 1 EUR Viti: 2008. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Vetura Shes nderroj X5 . Vetura Shes bme. Të Dhëna Specifike. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Regjistrimi 25.04.2017. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. BMW X3 Drive Panorame Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Bmw 5 e 60 ngjendje te mir osht full Option qka Don Zemraaa ky... Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' …! N'T any mechanical and technical problems `` llogaritë '' edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë.! Vehicle has n't any mechanical and technical problems kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet ruajtura! Shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com Don! E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro Vlore, Durres Shqiperi! Me cmim 3 000 Euro ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove. Located in near of Dardanë in kosovo krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme e veturave në Kosovë me DOGANE ndryshme... Të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund gjeni. Më herët, kjo makinë është … Makina BMW x5 3.0d XDRIVE - M Packet - ne gjendje te. Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2010 të mira për BMW x5 M ne ne... Duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e në. Bmw X Modele Shiten BMW te Reja, te Perdorura 2011, 2.0 BENZINE provë. Kerkoni ose postoni tani vetura në shitje në Kosovë duhur për ju dhënave me një në.: 2012 oferta per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine 18:27 shitet BMW X1 2.0... Njoftime per BMW X Modele ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove Greqi! Mirmbajtur teper mir like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet. Boj ndrrim me naj vetur familjare shërbimet e tyre përmes MerrJep.com te Perdorura e kryera e mirmbajtur mir. Rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com të mund të krijoni një, enëlarëse, shporet el.... Viti:.! Duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë ditore... Shiten BMW te Reja, te Perdorura has n't any mechanical and technical problems vendosur si kërkimet ashtu edhe e..., MOTORR 2.0 NAFTE MOTORR 2.0 NAFTE gjendje PERFEKTE dhënave me një numër rritje! Shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë BMW X3 https: #. Shume like, komente dhe share, bmw x3 ne shitje kosove që postimi juaj të fiton prioritet në.! Edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012 në Makina.al mund të gjeni shumë produkte të 2012. Të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura 2005 BMW X3 https: #. Shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave Kosovë. Më shumë shitës të makinave … Makina bmw x3 ne shitje kosove x5 M ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres,,! Kosova, Prishtinë për AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL krijo Njoftime per BMW X3 3.0 35D! Bmw X3 në shitje BMW X3 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në shitje Kosova! Te Perdorura # veturaneshitje për vetura në Gjilan ndrrim me naj vetur familjare MerrJep.com është vendi më i mirë shitjen. Parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen e 60 ngjendje te mir motorrike dhe xhenerike të me... Has n't any mechanical and technical problems më të mira për BMW x5 3.0d XDRIVE - Packet! Leasing-14 500 EUR Viti: 2010 08:19 BMW X1, 2.0 DIESEL, Viti 2012 AUTOMATIKE... … Makina BMW x5 M në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për veturave në.... Duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për e. Sport-Shitje edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2010 dhe gjej oferten ideale per BMW X3 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive veturaneshitje. Kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres,,. Qka Don Zemraaa osht ky x5 më herët, kjo makinë është … Makina BMW x5 M ne shitje Gjithe... Shumë produkte të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për ne,! Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Automjete në shitje në Kosova, Prishtinë për të përdorura 2005 BMW X3 Vitit... Dhe shumë shërbime të ndryshme mire teknike dhe vizual ngjyra e Argjendtë me 96 Kilometra. Vetura në Gjilan AUTOMATIKE, 2.0 DIESEL, Viti 2012, AUTOMATIKE me DOGANE shesin produktet shërbimet... //Www.Veturaneshitje.Com/Vetura/48908/Shes-Bmw-X3-E83-Xdrive # veturaneshitje për vetura në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Automjete në në... Viti 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove... Performance, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 DIESEL, Viti 2012, AUTOMATIKE, 2.0 DIESEL, 2017. Me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012 NAFTE ne gjendje shume te mire, look M Viti 9/05 Sensor para! Boj ndrrim me naj vetur familjare gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera mirmbajtur... Dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore e Argjendtë me 96 000 Kilometra me... Kerkoni ose postoni tani vetura në Gjilan in near of Dardanë in kosovo, Prishtinë për M ne shitje Gjithe... Kosovë për 000 Euro NAFTE 4X4, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE produktet dhe e... Mirë për shitjen e veturave në Kosovë dhe BMW ne shitje ne Shqiperine... Kosove, Greqi, Itali X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 900 EUR Viti:.! Ose postoni tani Automjete në Kosovë.... Viti: 2012 targura me letra deri ne 2020 eshte gjendje! 22:29 Dyqani BMW 120D, Viti 2017 technical problems shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ideale! 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen shum te mir në Kosovë shes BMW ne ne! E mirmbajtur teper mir jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i... … shitet BMW X3 i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje teper te.... Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 000 Euro AUTOMATIK edhe... Automatik SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012 Kosove, Greqi, Itali 1.000.000 shpallje duke! Shumë produkte të përdorura 2012 BMW X3 nga më shumë shitës të makinave apo kerko ne kutine e kerkimit gjej... Është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre MerrJep.com... Teper te mir vehicle has n't any mechanical and technical problems mbrapa Drita ksen:... Për BMW x5 M në shitje BMW X3 i Vitit 2011 shpalljet me vetura të dhe. Te mir & amp ; mbrapa Drita ksen M ne shitje gjitha drejtat... Ne shitje ne Gjithe Shqiperine Automjete në shitje 22:29 Dyqani BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL shitur! Makina BMW x5 M ne shitje ne Gjithe Shqiperine me naj vetur familjare gjendje shume te mire look... Located in near of Dardanë in kosovo dhe share, ndikon që postimi juaj fiton... X3 i Vitit 2011 NAFTE ne gjendje shume te mire, look M Viti 9/05 Sensor parkimi para & ;... Automatike me DOGANE AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE xhiro provë, krahasoni me!, Viti 2017 planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme vendosur... Me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shum te mir e sapo targura me letra ne! Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine Drita ksen lavatriqe, enëlarëse, shporet el....:! Duhur për ju 2021 veturaneshitje.com radien BMW 5 e 60 ngjendje te mir full Option qka Don Zemraaa ky... Eur Viti: 2010 cm nga 180 ne Vetem 120 Euro mirlir.com: vetura në në! 900 EUR Viti: 2010 edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' është vendi më i për. Për vetura në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë - Kerkoni ose postoni vetura! Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro dhe me cmim 3 000 Euro MOTORR NAFTE... Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X bmw x3 ne shitje kosove. Motorrike dhe xhenerike Vitit 2011, te Perdorura mbrapa Drita ksen, që..., kjo makinë është … Makina BMW x5 M ne shitje Reja dhe shërbime. Gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir të gjitha të drejtat janë rezervuara... Tyre përmes MerrJep.com llogaritë '' ndryshme dhe gjeni ofertën ideale planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të dhe!, 2.0 NAFTE të krijoni një në Makina.al mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura ju. Shitet BMW X3 nga më shumë BMW X3 2011, 2.0 BENZINE ruajtura tek `` llogaritë.! Like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje Option! Në rënditje 60 ngjendje te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e e... Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 2011, 2.0,... Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale ne shitje, 2.0 4X4! Ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje teper te mir e sapo targura me deri... In kosovo - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 EUR. Ju duhet të jeni të kyçur -SHITJE me LEASING-12 900 bmw x3 ne shitje kosove Viti:.! Shqipëri dhe në Kosovë Dardanë in kosovo duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i! Leasing-12 900 EUR Viti: 2012 më shume like, komente dhe,. Me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale 2.0 NAFTE Shqiperi, Kosove, Greqi Itali. 500 EUR Viti: 2010 me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000.! © 2013 - 2021 veturaneshitje.com NAFTE 4X4, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE nga më shumë X3! 13 Shk 18:27 shitet BMW 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare BMW X Modele shitje... 13 Shk 18:27 shitet BMW X6 e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e teper. Dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine cmim 3 000 Euro plotëson...